שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הם בין האפשרויות האחרונות בהחלט במקרים בהם אין אפשרות להציל את השן. לצערנו אנחנו רואים יותר ויותר מקרים של אנשים צעירים ומבוגרים כאחד אשר נזקקים לשתלים דנטליים הרבה יותר מכפי שהיה לפני שני עשורים למשל. נושא השתלים בעבר היה רווחת בעיקר בקרב הגילאים המבוגרים ביותר והתרחש כתוצאה מאובדן סידן, השפעה של תרופות ולקויות בריאותיות שונות.

כיום למרות שהמודעות לשימור הפה והלסת גבוהה הרבה יותר ניתן לראות מקרים רבים של צורך בהשתלה גם בקרב האוכלוסייה הצעירה ואפילו בקרב בני נוער וילדים, אבל מדוע?

רבים מאתנו חושבים שעל ידי צחצוח השיניים ומיעוט אכילת סוכרים וממתקים יספיקו לשימור הפה, אולם המנעות ממצבים של צורך בשתלים דנטליים דורשת קצת יותר מזה. אכילת מזונות עשירים בסידן וברזל וביקורת תקופתית אצל רופא השיניים הם חלקים מרכזיים המשיקים ומשמרים את בריאות הפה

סוגי שתלים דנטליים ואפשרויות הסבסוד במקרים רפואיים

קיימים כמה וכמה סוגים של שתלים דנטליים אשר פותחו בשנים האחרונות וניתנים להתאמה למבנה הפה והלסת. אחד הנושאים הכאובים ביותר בתחום רפואת השיניים מעבר לכאב השיניים עצמו הוא הנושא הכלכלי אשר גורם לרבים מאיתנו לסבול בשקט גם מהכאב וגם מהנזקים הבריאותיים אשר נגרמים לנו כתוצאה מהזנחת הטיפול. במרפאתנו תוכלו לקבל אפשרויות למימון, כיסויים ורפואים מסובסדים תוך עבודה צמודה מול חברות הביטוח וקופות החולים. כיסוי ביטוחי לבריאות הפה ורפואת השיניים מכסה במקרים לא מעטים גם מקרים אשר דורשים שתלים דנטליים לצרכים רפואיים.

שתלים דנטליים בשיניים

מטופלים רבים אינם בודקים את הנושא ומשלמים הון תועפות על שתלים רפואיים, אנחנו במרפאה מציגים בפניכם את האפשרויות המגוונות ביותר הקיימות בתחום כדי להתאים את השתלים למצב הבריאותי ולמצב הכלכלי גם יחד. במרפאה קיים צוות אכפתי ומעשי שילווה אתכם בכל שלב החל מהבדיקה הראשונה ועד לשיקום המלא אשר כולל ביקורות תקופתיות גם ובמיוחד לאחר הטיפול האחרון.

מאיזה גיל ועד איזה גיל ניתן לבצע השתלת שתלים דנטליים?

הגיל בו ניתן לבדוק אפשרויות לשתלים הוא גיל 8 ועד 120 , שתלים בילדים מבוצעים במקרים של שבר השן או התפוררותה אבל לא לפני נשירת שיני החלב וצמיחת השיניים הקבועות. בגילאים המבוגרים מאוד, יבחנו המדדים של המטופל ובמקרים חריגים לא תהיינה אפשרות לבצע השתלה אלא אם זו תתבצע בהרדמה כללית או אלחוש למניעת עליית לחץ הדם וסיכון לאירוע לב. מפאת הרגישות הרבה של מטופלים מבוגרים מאוד אנו מתחייבים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות למניעת הפגיעה הבריאות. הטיפול העדין במקרים של ילדים וקשישים כאחד אנו ידועים כאחת המרפאות המובילות ובעלות אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בטיפול בתחום זה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ולקבל אינפורמציה מלאה ופגישת ייעוץ והתאמה אישית בנושא השתלים וכל נושא אחר בתחום הבריאות ואסתטיקת הפה והלסת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *