יישור שיניים

טיפולי יישור שיניים מתקדמיםבעבר היינו יכולים לראות בעיקר בני נוער אשר מרכיבים גשר ליישור שיניים העם הגברת המודעות לאסתטיקת הפה יותר ויותר מבני הגיל הבוגר יותר החל מגיל 20 ואפילו בגילאים מבוגרים יותר כמו 30 ו-40 נוטים לשקול יישור שיניים בתקופות השונות בחייהם. לרווחת הקהל הבוגר יותר פותחו שיטות שונות ליישור שיניים בכל מראה אסתטי הרבה יותר

בתחום רפואת השיניים קיימים כמה סוגים של מבנים וסוגים ליישור שיניים המיועדים בעיקר לקהל הבוגר. למשל יישור שיניים שקוף, יישור שיניים אחורי ויישור שיניים בלתי נראה או ארעי (אשר מאופיין בפלטה זמנית) מאפשרים למטופל לנהל אורח חיים שגרתי עם תוספת קטנה ובלתי נראית…

האם ישנה אפשרות ליישר שיניים ללא גשר?

יישור שיניים באמצעות גשר מתבצע ומתאפשר בקרב מטופלים אשר נבחנו ונמצאו מתאימים לסוג הטיפול הזה וכי הגשר יכול להתלבש באופן יעיל על מבנה השן. קיימים מקרים חריגים וחריפים ביותר באמצעותם אין שום אפשרות לביצוע יישור שיניים באמצעות גשר או פלטה כתוצאה מהעקמומיות הרבה של השיניים והקושי לעצב ולהתאים את הגשר למבנה הפה והשיניים. במקרים לא מעטים יבחרו רופאי השיניים לעקור כמה שיניים אשר מפריעות להתקנת הגשר. בדיוק למקרים כאלה פותח מבנה האינויזליין אשר מתפקד כגשר ללא גשר, גשר אשר ניתן להסרה כל אימת שהמטופל אוכל או אפילו יוצא מהבית.

חשוב מאוד להשאיר את המבנה על השיניים כמה שיותר כדי לזרז את פעולת היישור. הגשר מתאים לבעלי שיניים עקומות במיוחד כתוצאה מהגמישות הרבה שלו וקלות התקנתו.

יישור שיניים למבוגרים – כיסוי טיפולים אסתטיים

כיסוי טיפולים אסתטיים נכנס אל סל הביטוחים המשלימים כתוצאה מהבנת ההשפעה של אסתטיקת הפה על המטופל מעבר לפינוק או רצון לקבל מראה משודרג יותר. יישור שיניים למבוגרים הוא נושא רגיש שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת. בשונה מילדים או בני נוער גשר המתכת עלול להשפיע על יכולות יצירת הקשרים שלנו, הביטחון העצמי, הימנעות מהתחלה או השתתפות בשיחה ועוד, כתוצאה מהמראה המגושם של הגשר, לכן קיימים היום אין ספור אפשרויות לקבלת מימון או כיסוי חלקי לגשרים שקופים, אחוריים ובלתי נראים בהתאם לתקנות ולתנאים. מרפאתו של ד"ר איספלר עובדת עם מרבית חברות הביטוח וכלל קופות החולים בארץ ומעניקה ללקוחותיה אפשרויות תשלום ואפשרויות טיפול גמישות.

למידע נוסף על יישור שיניים כנסו כעת לאתר: http://www.roniamid.com/

מהם השלבים בהליך יישור השיניים?

יישור השיניים דורש מעורבות רפואית מקצועית אשר מתחילה בצילום פיו של המטופל בדיקה מבנה הפה והתאמת הגשר או מבנה היישור המתאים ביותר למטופל בכל הקשור למחיר ולהתאמה הכללית. למבנה הפה והלסת.

צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות וללא עלות לקבלת אבחון ראשוני לסוג הגשר או מבנה היישור המתאים לכם.

Image courtesy of Artur84 / FreeDigitalPhotos.net

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *