השתלות שיניים

השתלת שיניים היא פעולה כירורגית שמתרחשת במקרים רפואיים ואסתטיים שונים בקרב כל בני שכבות הגיל. כיום בשונה מבעבר אנחנו יכולים לראות שתלים בעלי נראות טבעית במיוחד ובאמצעות טיפול ללא סבל גם במהלך וגם לאחר הטיפול עצמו בתקופת השיקום.

במרפאתנו תוכלו למצוא כמה שיטות לביצוע השתלות לצרכים השונים ובהתאמה למטופל עצמו, לתקציבו , לתרופות אותן הוא נוטל, גילו, מבנה הפה שלו ומצבו הבריאותי

השתלות שיניים לילדים – מהם המקרים בהם תידרש השתלת שן?

ילדים הם בין המטופלים הרגישים ביותר בתחום רפואת השיניים עקב הפחד הרב מרופא השיניים ומבחינת החשיפה שלהם להדבקות בחיידקים וכמובן רכות הפה והלסת. השתלות שיניים בילדים הופכות ליותר ויותר שכיחות ודורשות התייחסות מתאימה של רופא השיניים הן לאלמנט הנפשי והן לאלמנט הפיזי של הילד. במרפאה תוכלו למצוא צוות רופאים אשר מתמחה בטיפול בילדים וטיפולי שיניים בילדים וכמובן, השתלות שיניים לילדים בגילאים השונים. הילד שלכם זקוק לשתל/ים וסובל מחרדה מרופאי שיניים? מרפאתנו אשר מטפלת בילדים באופן חוויתי ונעים, עושה שימוש בגז צחוק וחומרים מאלחשים ברישיון משרד הבריאות תעניק לכם את הפתרונות היעילים ביותר.

טיפולי השתלת שיניים מתקדמיםהשתלות שיניים לקשישים ובעלי לחץ דם גבוה

קשישים, בדומה לילדים קטנים, רגישים מאוד לטיפולי שיניים בייחוד כתוצאה מהגובות הבין תרופתיות והקושי הלבבי. במרפאתנו קיימת התמחות וחשיבות רבה בכל הקשור בטיפול בקשישים תוך שימת דגש על תשאול, בדיקות והתאמות מקדימות ממוקדות למניעת הפגיעה ולהגדלת סיכויי ההחלמה והשיקום המהירים ביותר ככל הניתן. כאשר אתם מחפשים רופא שיניים לטובת ביצוע השתלה עבור הוריכם המבוגרים.

השתלות שיניים ביום אחד בלבד

כולנו יודעים כמה טיפולי שיניים יכולים להיות מתסכלים וארוכים. השתלות שיניים במיוחד בשל הקושי של המטופל להתמודד עם כל כך הרבה טיפולים ואי נוחות וקושי בישיבה ארוכה על כיסא הטיפולים, מתארכות לשבועות ואפילו לחודשים במקרים של השתלות וצורך בשתלים מרובים. בקליניקה, קיים שירות מיוחד אשר מעניק לכם את האפשרות להתחיל ולסיים את כל הטיפול ביום טיפולים אחד או שני ימי טיפולים מבלי להשתעבד לתור אצל רופא השיניים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? זקוקים להשתלה דחופה מעוניינים לסיים את כל טיפולי השיניים שלכם במיוחד אחד בלבד? המרפאה לאסתטיקה ובריאות הפה מעניקה לכם שלל אופציות ואפשרויות במגוון רחב של טכניקות בהתאמה אישית ולנוחותכם ושביעות רצונכם המלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *